קצת עלי

 

שלום, שמי רעואל ואני מעצב ואמן מולטימדיה.

נשוי ואב לשלושה ילדים מקסימים, גר בישוב קהילתי בצפון השומרון. אוהב טבע יצירה ומדע.

במשך הקרירה המקצועית שלי אני בוחן כיצד עיצוב אומנות והדמיה דיגיטלית משתלבים יחד.

בוגר תואר BA באוניברסיטת חיפה. באמנות ועיצוב עם התמחות במדיה דיגיטלית ועיצוב תפאורה.

בעשר השנים האחרונות עסקתי בעיצוב אתרים ואפליקציות. בעיקר במחקר ופיתוח של אפליקציות בתחום הגרפיקה הממוחשבת ועיצוב ממשקי מכונה. ובשנים האחרונות בניהול יצור של פרויקטים הנדסיים (מבני ציבור) מורכבים, הנדסה אזרחית תכנון אדריכלות ועיצוב פנים. כמנהל מוצר ומעצב תעשייתי במפעל. התפקיד כלל משימות הדמיה תכנון שרטוט והבאה לידי יצור ולביצוע בפועל בשטח. במסגרתו ניהלתי פרויקטים הנדסיים גדולים ומורכבים בעיצוב ונגרות פנים. למשל במבנים כמו איקאה אשתאול החדש ליד ירושלים, בניין גוגל או בניין מלאנקוס ביקנעם.

אני מומחה ליישומי גרפיקה ממוחשבת. בעיקר בתחום ההדמיה, שרטוט אפיון ועיצוב ממשקים. יש לי 15 שנות ניסיון בתפקידים שונים. החל מבעיצוב גרפי לדפוס ועיצוב תפאורות בתאטרון העירוני חיפה, עיצוב ואפיון ממשקים, עיצוב מודלים, הדמיות והדפסה דיגיטלית, שרטוט וניהול פרויקטים בהנדסה אזרחית אלפנט תעשיות עץ.

חלק מהתפקידים היו בתאגיד גדול כמו HP כמומחה אפליקציות וחלקם בסטרטאפים קטנים ושונים בתעשיית ההי טק בתפקידי R&D וכמאפיין UX.

תוך כדי העשייה המקצועית הזו ובמקביל. הייתה לי גם הזכות ללמד ארבע השנים במכללת אורנים. זאת במסגרת פרויקט מצוינים של האקדמיה. במשך השנים לימדתי שם עשרות קבוצות של ילדים ונוער, את יסודות האומנות הדיגיטלית וההדמיה.


 

  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram

CONTACT US

Hacharov 49 st', Qatzir, Israel.

© ArtFactory

Email: reuelmegged@gmail.com

050-6622212

  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram